tapety na pulpit xp professional

tapety na pulpit xp professional

Jak zrobić Windows XP działać szybciej – ukryta trik, który uczyni XP Run jak nowy

Nie jest tajemnicą, że Windows jest podatne na działa powoli, co istotne, że jesteś w stanie przyspieszyć swój inwentaryzacja baru kaszuby komputer w najbardziej efektywny niezawodny sposób możliwe.Nasza oferta kosmetyków dla dzieci. Jeśli używasz systemu Windows XP wciąż, dobrą wiadomością jest to, że jest tam ukryty podstęp można użyć, aby uruchomić ten system bardzo szybko i niezawodnie ponownie. Za pomocą tego triku, będzie można zrobić komputer się jak wtedy gdy był nowy, zwiększając prędkość niezawodność systemu w ciągu kilku minut. Co więcej – to „Trick” jest bardzo łatwe do zrobienia.

W celu przyspieszenia komputera, trzeba najpierw zrozumieć, co jest przyczyną system do uruchamiania powoli w pierwszej kolejności. Istnieje kilka problemów, które często powodują Windows działa wolno, z uszkodzonym sprzętem do niekompatybilnego oprogramowania do uszkodzonych sterowników … ale jest jeden problem, który jest najbardziej szkodliwe Problem z nich wszystkich – uszkodzony rejestru.

Posiadanie uszkodzonych / uszkodzony rejestr w komputerze jest nie tylko jednym z największych powodów do dowolnego systemu Windows działa powoli, ale jest też najczęstszym problemem dla XP. Rejestr jest w zasadzie centralny magazyn dla swojego systemu, dzięki czemu komputer do przechowywania tych ważne informacje jako tapetę pulpitu, najnowsze wiadomości e-mail, a nawet ostatnich zakładek internetowych. Ta część systemu, choć stosunkowo mało znany, jest jedną z najważniejszych części systemu Windows, i jest odpowiedzialny za pomoc uruchomić komputera gładko niezawodnie.

Dużym problemem dla XP to, że baza danych jest stale rejestru uszkodzony, co prowadzi system, aby być w stanie przetwarzać pliki, których potrzebuje od wewnątrz niego, spowolnienie komputera w dół.
Artykuł dzięki: