tapeta na pulpit violetta

tapeta na pulpit violetta

Ciche i doskonale timed horror.

Koszmar z ulicy Wiązów (1984) - jeden z przełomowych filmów Slasher, Koszmar z ulicy Wiązów może być trudne do oglądania. To przerażające, tak, ale jest to również krwawy i gory. Zyskała tylko reputację, ponieważ został zwolniony.

Egzorcysta (1973) - jeden z najbardziej znanych horrorów w historii, Egzorcysta jest oparta na aktywności paranormalnej poszedł bardzo źle. Nauka i nowoczesna myśl blado w porównaniu ze zjawiskami paranormalnymi w tym filmie, a nawet egzorcysta nie jest w stanie kontrolować zło.

Poltergeist (1982) - Ten film jest tak przeklinał, nawet ludzie, którzy ulubionych został dokonany przez nią. Duch był świetny film, który pozostaje ostry i przerażający do dnia dzisiejszego, a nagłe zgony wielu jej członków obsady tylko dodaje jej mistyki.

Friday the 13th (1980) - Kolejny klasyk, oryginalny Friday the 13th było łatwo najlepszy film z jego serii, i nadal jest filmem przełomowym w popkulturze. Jednym z głównych powodów, dlaczego ludzie wiedzą lepiej niż iść w lesie przez nich samych.

Nosferatu (1922) - Szczerze mówiąc, wielu współczesnych obserwatorów film będzie miał trudny czas się bać podczas tego filmu. Ale podczas Nosferatu nie był to pierwszy horror, to wyznacza standardy dla całej grozy epoce filmów.

Jeśli szukasz dla niektórych darmowe tapety Halloween odwiedź halloweenweb .co.uk za upiorny wybór tapety HD.

Artykuł dzięki: torby ekologiczne papierowe