tapety na pulpit 4d super

Komputer Zawsze Upaść trick zrobić Komputer Niezawodny Znowu

awarii komputera są nie tylko irytujące, ale może być również bardzo szkodliwe dla systemu. Mogą one prowadzić do utraty ważnych danych i niezapisane gry i może zaburzyć wiele różnych ustawień można mieć. Mimo awarii komputera są dość powszechne, jest rzeczywiście prosty trik można użyć, aby zatrzymać ich dzieje.

Niewiele osób wie, ale powodem jest awaria komputerów, ponieważ hit "ślepy zaułek". Upaść jest sposób wyrzucania komputera z samolotu - robią to, gdy nie mają innego wyjścia, w lewo. Często nazywany "Błędy krytyczne", wszelkiego rodzaju komputerów katastrofie i muszą zostać wznowiona, a to głównie w dół do części systemu Windows, która jest niezwykle ważna - zwany "rejestr". Rejestr jest duża baza danych, która przechowuje ustawienia i opcje dla komputera, a jest to, co pozwala zapamiętać szereg informacji, które masz w systemie. Jednak ti też najczęstszą przyczyną wypadków.

Rejestr jest odpowiedzialny za spowodowanie szacowany 95% wszystkich awarii komputera, a dobrą wiadomością jest to, że jest to bardzo łatwe do naprawienia. Problem polega na tym, że skoro baza danych rejestru posiada tyle danych do komputera (przechowuje pokroju swoimi najnowszymi e-maile, tapety na pulpit, a nawet haseł), Windows używa go non stop. Po każdorazowym użyciu komputera, Windows otwiera i czyta 100 z plików rejestru, które przyczyniają się płynnie. Niestety, z powodu tak wielu z tych plików muszą być otwarte jednocześnie, Windows często wprowadza w błąd i nie można otworzyć wiele z nich w odpowiedni sposób. To powoduje , że system uruchomić wiele wolniej, ponieważ próbuje wypracować które pliki, aby otworzyć ... i to również powoduje błędy, gdy komputer nie może odczytać ustawienia potrzebuje.

Dużym problemem tutaj jest to, że gdy system Windows próbuje odczytać ważny plik rejestru, a może nie, ale czasem nie ma innego wyboru, jak tylko upaść i zacząć od nowa.
Artykuł dzięki: