tapety na pulpit samochody i dziewczyny

7 sposobów zarabiania PC Uruchom Windows bardzo szybko

Komputery z systemem Windows są świetne, gdy są one działa szybko, ale kiedy działają powoli, stają się bardzo denerwujące i frustrujące w użyciu. Na szczęście, można dokonywać żadnych run Windows PC bardzo szybko za pomocą końcówki poniżej:

1) Odinstaluj wszelkie programy niepotrzebnych - Aplikacje są łatwe do zainstalowania w systemie Windows, ale często powoduje wiele problemów, gdy w systemie.www.zadluzenia.com Problem polega na tym, że wiele programów faktycznie uruchomić w "tle" komputera, zajmując dużą ilość zasobów, że komputer wymaga do uruchomienia. Jest to duży problem, który może spowolnić nawet najszybszą komputerów w dół. Aby to naprawić, należy odinstalować wszystkie programy, których nie chcesz / używać dłużej.

2) usunąć niepotrzebne pliki - "Niepotrzebne pliki" są pliki, które są przechowywane na komputerze, ale zrobić absolutnie nic, aby pomóc komputer. Pliki te powodują Windows, aby uruchomić powolny, ponieważ zajmują one cenne miejsce na dysku twardym, i prowadzić swój komputer, aby trwać dłużej "index" pliki gdy buty. Trzeba przejść przez komputer i usunąć wszystkie pobrane pliki Obrazy, które masz w systemie, aby upewnić się, że to nie jest problem.

3) defragmentacji dysku twardego - Ilekroć Windows zapisuje pliki na dysku twardym, posiada ono miejsce, aby je umieścić. Jednak często zdarza się rozsada warzyw, że będzie ona podzielona na pliki i umieścić je na różnych części komputera. Jest to duży problem, ponieważ oznacza to, że komputer musi następnie szukać plików potrzebnych do uruchomienia, spowalniając go i powoduje wiele błędów w wyniku. Aby rozwiązać ten problem, należy użyć "defragmentacji dysku 'narzędzie do naprawy systemu Windows wewnątrz wszystkie pofragmentowane części dysku twardego.

4) Windows Update - Aktualizacja Windows jest to świetny sposób, aby przyspieszyć swój system, a Microsoft często uwolnienie "poprawek" i nowe funkcje, które leczą wiele problemów, które go spowolnić.

Artykuł dzięki: