tapety na pulpit one direction

Związek między otyłością i nadciśnieniem tętniczym

Wysokie ciśnienie krwi jest nazywany również nadciśnienie tętnicze. Warunek ten jest szeroko opisane przez lekarzy jako "cichy zabójca", ponieważ większość ludzi nie wie nawet, że mają go, dopóki nie uderzy główną układ narządów. Wiele osób pozostaje nierozpoznana, aż nadciśnienie objawia się poprzez ich ciśnienie krwi pobranych podczas wizyty u lekarza lub stomatologa.prawo jazdy gdańsk przymorze Dla tych, którzy mają objawy, to bóle głowy, krwawienia z nosa, zawroty głowy, zaczerwienienie twarzy i na zmęczenie. Nadciśnienie tętnicze, które nie są kontrolowane przez leki, modyfikacji diety i / środowiskowych uwarunkowań społecznych, które wytwarzają wysokie naprężenia, takich jak niezwykle stresującej sytuacji w domu lub pracy spowoduje udar mózgu, tętniaka, zawału serca, niewydolności serca i uszkodzenie nerek.

Zgodnie z podręcznikiem Merk Informacji Medycznej, 2nd Edition, ponad 50 milionów Amerykanów cierpi z powodu wysokiego ciśnienia krwi - wielu nawet nie wiem! Hypertention jest równe szanse niszczyciel, ale to wydaje się wpływać Afroamerykanów w szczególności. Jest to dwa razy częściej u osób otyłych niż u tych , którzy nie są. Ciężkie, długotrwałe nadciśnienie, które jest nieleczona może spowodować obrzęk mózgu, przewlekłe bóle głowy, nudności, wymioty, dezorientacja, senność, bezsenność, drgawki i śpiączka.

Osoba z nadwagą lub otyłością zostaną poinformowani przez swoich lekarzy, aby schudnąć. Nawet tracąc aż dziesięć funtów może obniżać ciśnienie krwi! Dla tych, którzy cierpią z powodu cukrzycy związanej z otyłością, radykalnej zmiany diety, która znacznie zmniejsza zawartość tłuszczu, zatrzymywanie alkoholu (tak dużo kalorii), rzucenie palenia i zwiększenie aktywności fizycznej poprzez joga, pilates, chodzenie medytacji i łagodny do umiarkowanego wzrost ćwiczeń aerobowych.
Artykuł dzięki: http://alllineslogistics.pl/spedycja/