tapety na pulpit xp professional

tapety na pulpit xp professional

Jak zrobić Windows XP działać szybciej – ukryta trik, który uczyni XP Run jak nowy

Nie jest tajemnicą, że Windows jest podatne na działa powoli, co istotne, że jesteś w stanie przyspieszyć swój [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] komputer w najbardziej efektywny niezawodny sposób możliwe.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php] Jeśli używasz systemu Windows XP wciąż, dobrą wiadomością jest to, że jest tam ukryty podstęp można użyć, aby uruchomić ten system bardzo szybko i niezawodnie ponownie. Za pomocą tego triku, będzie można zrobić komputer się jak wtedy gdy był nowy, zwiększając prędkość niezawodność systemu w ciągu kilku minut. Co więcej – to „Trick” jest bardzo łatwe do zrobienia.

W celu przyspieszenia komputera, trzeba najpierw zrozumieć, co jest przyczyną system do uruchamiania powoli w pierwszej kolejności. Istnieje kilka problemów, które często powodują Windows działa wolno, z uszkodzonym sprzętem do niekompatybilnego oprogramowania do uszkodzonych sterowników … ale jest jeden problem, który jest najbardziej szkodliwe Problem z nich wszystkich – uszkodzony rejestru.

Posiadanie uszkodzonych / uszkodzony rejestr w komputerze jest nie tylko jednym z największych powodów do dowolnego systemu Windows działa powoli, ale jest też najczęstszym problemem dla XP. Rejestr jest w zasadzie centralny magazyn dla swojego systemu, dzięki czemu komputer do przechowywania tych ważne informacje jako tapetę pulpitu, najnowsze wiadomości e-mail, a nawet ostatnich zakładek internetowych. Ta część systemu, choć stosunkowo mało znany, jest jedną z najważniejszych części systemu Windows, i jest odpowiedzialny za pomoc uruchomić komputera gładko niezawodnie.

Dużym problemem dla XP to, że baza danych jest stale rejestru uszkodzony, co prowadzi system, aby być w stanie przetwarzać pliki, których potrzebuje od wewnątrz niego, spowolnienie komputera w dół.
Artykuł dzięki: [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]