tapeta na pulpit dziewczyny w bikini

5) Upewnij się, że sterowniki systemu pracują – Jeśli masz kartę graficzną, która wymaga specjalnych sterowników, upewnij się, że są one aktualizowane ze strony internetowej producenta. Należy również upewnić się, że każdy inny sprzęt w komputerze mają sterowniki, które działają prawidłowo, a także – jak o sterownik, który nie jest kompatybilny z systemem lub jest on uszkodzony spowoduje uruchomienie komputera znacznie wolniej.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php]

6) Wykonaj skanowanie antywirusowe – Wirusy nie są podatne na uszkodzenia tylko komputer, ale będą one rzeczywiście spowodować, że działał wolniej. Są to w zasadzie małe programy, które działają w systemie i starają się doprowadzić do uszkodzenia komputera. Ponieważ te małe złośliwe aplikacje będą ciągle próbować działać w systemie, będą one rzeczywiście spowodować Windows działa wolniej i dużo błędów w wyniku ich objęcia pamięć cenny zasobów procesora. Aby rozwiązać ten problem, należy użyć programu antywirusowego do skanowania za pośrednictwem komputera i naprawić wszelkie uszkodzonych infekcje, które mogą być spowalniając go.

7) oczyścić „rejestr” – to zdecydowanie najbardziej skutecznym krokiem w tym kursie – i pomoże przyspieszyć swój system w sposób najlepszy z możliwych. Rejestr jest centralną bazą danych, że Windows używa do przechowywania ważnych ustawień systemu. To miejsce, gdzie wszystko od tapetę pulpitu do najnowszych wiadomości e-mail są przechowywane w twoim systemie, a co Windows używa pomóc odczytać wiele opcji Ustawienia, które komputer musi działać. Niestety, w rejestrze jest także największym powodem, dla którego system Windows [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] działa wolno – i jej wszystko w dół do sposobu, w jaki komputer stale zapisuje ustawienia z rejestru w niewłaściwy sposób, powodując obliczeniowej trwać dłużej, aby je załadować, spowalniając go. Jest to duży problem dla komputera, a jest rzeczywiście bardzo łatwe do naprawienia – za pomocą „czyszczenia rejestru”.Wiele osób korzysta z tych narzędzi na co dzień, aby zwiększyć szybkość i niezawodność swoich systemów – co czyni je uruchomić znacznie szybciej.

Można dokonać Okna szybko biegać za pomocą samouczka i narzędzia na naszej stronie internetowej. Możesz kliknąć tutaj, aby uruchomić system Windows szybciej.

Artykuł dzięki: [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]