tapeta na pulpit jesien wrzosy

tapeta na pulpit jesien wrzosy

Stan nadciśnieniowa

Dlaczego chcesz nawet myśleć o tym, czy jesteś nadciśnieniowa, jesteś zapewne z prawidłowym ciśnieniem tętniczym. Tylko w przypadku, gdy nie ma pewności co do jednej z nich są następnie opiszę, a następnie powiedzieć, dlaczego to jest w twoim interesie, aby dowiedzieć się, który z nich jesteś.

Jesteś nadciśnieniowa, jeśli masz wysokie ciśnienie krwi i zgadliście! Jesteś normotensyjnych jeśli masz normalne ciśnienie krwi. Więc wiesz, który z nich jesteś? Istnieje wiele wielu ludzi, którzy nie mają pojęcia, który z nich są i niepokojące jest to, że istnieje tak wiele ludzi, którzy chodzą z nadciśnieniem.

Więc dlaczego tak jest w twoim interesie, aby dowiedzieć się, który z nich jesteś? Bo jeśli jesteś nadciśnieniowa to można być w niebezpieczeństwie. Jeśli masz nadciśnienie to może być zagrożone z powodu udaru, zawału serca, a nawet niewydolności nerek. Brzmi groźnie, ale to dlatego, że zwykle nie ma żadnych objawów do wysokiego ciśnienia krwi, dlatego jest on znany jako cichy zabójca.

Tak to jest, dlaczego to jest w twoim interesie, aby dowiedzieć się, jaki jest twój poziom ciśnienia krwi oraz fakt, że jest to taka prosta sprawa, aby sprawdził oznacza, nie ma to żadnego uzasadnionego powodu, aby przejść dalej bez coraz to zaznaczone. Normalne ciśnienie krwi mówi się, 120/80, ale jeśli są nieco wyższe niż to możesz wciąż być w normalnym zakresie. To jest, gdy jest powyżej 140/90, że uderza wysoki i niepokojący zakres.

Można uzyskać ciśnienie krwi sprawdzane w aptece lub lekarze Office, jest to prosty test, który trwa tylko kilka minut. Alternatywnie można zakupić własny ciśnieniomierz w rozsądnej cenie i sprawdzić siebie i swoje rodziny ciśnienie krwi, są łatwe w użyciu.

Artykuł dzięki: