tapeta na pulpit zmartwychwstanie

tapeta na pulpit zmartwychwstanie

Można też kliknąć przycisk Wklej w prawym górnym rogu okna. Po zakończeniu wklejając zdjęcie, kliknij kartę Narzędzia główne, a rozmiar lub obrócić obraz zgodnie z zapotrzebowaniem.

Gdy skończysz, zapisz zmiany naciskając klawisze Ctrl i S razem na klawiaturze. Wpisz nazwę pliku, a następnie kliknij przycisk Zapisz. Twój obraz jest gotowy do użycia.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php] Teraz można go pocztą elektroniczną, należy osadzić w dokumencie, lub po prostu ustawić go jako tapetę pulpitu. Inny niż klawisz Print Screen, Windows 7 integruje Wycinanie Narzędzie, które pozwala wykonywać zrzuty ekranu albo całego ekranu lub jego część.

Tak, klawisz Print Screen nie oferuje Ci przechwycić część ekranu, ale całego ekranu lub aktywnego okna. [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] Jednak narzędzie Wycinanie podnosi to ograniczenie, aby przechwytywanie ekranu łatwe. Kliknij przycisk Start, a następnie kliknij polecenie Narzędzie Wycinanie z programów startowych. Jeśli nie widzisz typu „Narzędzie Wycinanie ‚w programach typu start-up, typ” cięcie narzędzie „(bez cudzysłowów) w oknie Rozpocznij wyszukiwanie. Podczas wpisywania go, widać cięcie narzędzie w wynikach wyszukiwania. Kliknij, aby otworzyć cięcie narzędzie.

Po zakończeniu pojawi się małe okienko Narzędzie Wycinanie. Kliknij i przeciągnij ikonę w kształcie nożyczek (otoczony czerwonym) do podjęcia zrzut ekranu. Wyciągnij pokrętło do przechwytywania żądaną część lub cały ekran i gotowe. wyświetlony zostanie przechwycony obraz w oknie dialogowym Narzędzie Wycinanie. Dokonaj żądanych zmian w obrazie i zapisz go. Zostanie on zapisany jako JPG. Zamknąć okno Narzędzie Wycinanie.

Spójrz na obraz w miejscu, w którym zapisany do i albo udostępniać je za pośrednictwem poczty elektronicznej lub zamieścić go na swoim profilu Pinterest, Facebook czy Twitter. Narzędzie jest szybszy i łatwiejszy w obsłudze niż klawisza Print Screen.

Artykuł dzięki: [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]