tapeta na pulpit zmartwychwstanie

tapeta na pulpit zmartwychwstanie

Można też kliknąć przycisk Wklej w prawym górnym rogu okna. Po zakończeniu wklejając zdjęcie, kliknij kartę Narzędzia główne, a rozmiar lub obrócić obraz zgodnie z zapotrzebowaniem.

Gdy skończysz, zapisz zmiany naciskając klawisze Ctrl i S razem na klawiaturze. Wpisz nazwę pliku, a następnie kliknij przycisk Zapisz. Twój obraz jest gotowy do użycia. Teraz można go pocztą elektroniczną, należy osadzić w dokumencie, lub po prostu ustawić go jako tapetę pulpitu. Inny niż klawisz Print Screen, Windows 7 integruje Wycinanie Narzędzie, które pozwala wykonywać zrzuty ekranu albo całego ekranu lub jego część.

Tak, klawisz Print Screen nie oferuje Ci przechwycić część ekranu, ale całego ekranu lub aktywnego okna. Jednak narzędzie Wycinanie podnosi to ograniczenie, aby przechwytywanie ekranu łatwe. Kliknij przycisk Start, a następnie kliknij polecenie Narzędzie Wycinanie z programów startowych. Jeśli nie widzisz typu "Narzędzie Wycinanie 'w programach typu start-up, typ" cięcie narzędzie "(bez cudzysłowów) w oknie Rozpocznij wyszukiwanie. Podczas wpisywania go, widać cięcie narzędzie w wynikach wyszukiwania. Kliknij, aby otworzyć cięcie narzędzie.

Po zakończeniu pojawi się małe okienko Narzędzie Wycinanie. Kliknij i przeciągnij ikonę w kształcie nożyczek (otoczony czerwonym) do podjęcia zrzut ekranu. Wyciągnij pokrętło do przechwytywania żądaną część lub cały ekran i gotowe. wyświetlony zostanie przechwycony obraz w oknie dialogowym Narzędzie Wycinanie. Dokonaj żądanych zmian w obrazie i zapisz go. Zostanie on zapisany jako JPG. Zamknąć okno Narzędzie Wycinanie.

Spójrz na obraz w miejscu, w którym zapisany do i albo udostępniać je za pośrednictwem poczty elektronicznej lub zamieścić go na swoim profilu Pinterest, Facebook czy Twitter. Narzędzie jest szybszy i łatwiejszy w obsłudze niż klawisza Print Screen.

Artykuł dzięki: https://minitour.pl/