tapety na pulpit manchester united

tapety na pulpit manchester united

Halloween Films - Top 10 strasznych filmów wszech czasów

W 10 Scariest filmów wszech czasów powodują wielkie afery Halloween. Nie chodzi tylko o krzykach - mnóstwo filmów może dać tani dreszczyk. W 10 najstraszniejsze filmy wszech czasów są o ustanowienie nawiedzenia, przerażającą atmosferę, która będzie utrzymywał się w twoich snach w nadchodzących latach. Nie dla słabych serca, oto nasze 10 najstraszniejsze filmy wszech czasów.

Milczenie owiec (1991) - Więcej realistą niż wiele filmów z tej listy, Milczenie owiec zagłębia się w gatunku kryminalnym z większym polotem niż zaobserwowano w międzyczasie. Jeden z wielu filmów na tej liście, który pierwotnie był uważany za niewydolność box office, ale popularność rosła wykładniczo od czystej doskonałości.

Lśnienie (1980) - Jeśli jesteś fanem horrorów, a nie widzieliście Lśnienie, zobacz to teraz. Lśnienie jest bardziej znany z książki Steven King, ale film porusza horror we własnej wyjątkowo okrutny sposób.

Alien (1979) - Film, który dał początek całej franczyzy. Przed Alien vs Predator prequele, Obcy był film góry horror, który oszołomiony krytyków i widownię z jego podtekstów sci-fi i przerażających scen grozy. To był ogromny sukces w sprzedaży, ale jego popularność obumarły po tylu sequeli.

Teksańska masakra piłą mechaniczną (1974) - W klasyczny horror wszech czasów, Teksańska masakra piłą mechaniczną jest wciąż osadzone w powszechnej świadomości. To 2003 Remake udało się uchwycić tej samej grupy docelowej, a ten pozostaje filmu góry na wiele sposobów.

Paranormal Activity (2007) - Paranormal Activity jest jednym z najbardziej przerażających filmów jednoznacznie kiedykolwiek wydany. Fakt, że został on wyprodukowany na tak niskim budżecie (mniej niż $ 200,000 USD) po prostu sprawia, że ??film jeszcze bardziej imponujące.
Artykuł dzięki: www.ogrodytarnow.pl