tapety na pulpit violetta i leon

tapety na pulpit violetta i leon

Jak zrobić Windows 7 szybko biegać - A dla początkujących Tutorial aby Windows 7 Run jak nowy

W celu przyspieszenia Windows 7, musisz być w stanie uzyskać włączony komputer, jak sprawnie i skutecznie, jak to możliwe. Problem, który sprawia, że ??większość komputerów działać powoli jest sposób, w jaki system Windows jest nieustannie psuje się i podejmowania różnych ważnych plików trudne do odczytania. Jest to duży problem, ale taki, który może być ustalony w bardzo prosty sposób za pomocą prostego i skutecznego sposobu, aby system uruchomić jak nowa.

Sposób, aby przyspieszyć Windows 7 - a nawet każdy PC Windows - jest, aby komputer najlepszym stanie odczytać pliki potrzebne do uruchomienia. Niewiele osób wie o tym, ale powolne komputery nie działają powoli, bo się nieaktualne lub mają zainstalowane zbyt wiele programów .... większość komputerów Okna działać wolniej, ponieważ nie można odczytać pliki potrzebne do przetwarzania komend. Pomyśl o Windows jako gigantycznej książce telefonicznej, która jest ciągle starają się szukać serii "ofert", które są jej niezbędne w celu uruchomienia. Problemem jest to, że wiele z tych ofert ulec uszkodzeniu, co uniemożliwia komputerowi mogąc je czytać; spowalniając go.

Najczęstszą przyczyną Windows 7 działa wolno to wszystko w dół do części komputera o nazwie "Rejestr". Jest to baza danych, która przechowuje informacje i ustawienia o komputerze, a to, co Windows 7 opiera się na co dzień, aby pomóc go uruchomić. Rejestr jest w zasadzie centralna baza danych, która przechowuje wszystko z pulpitu tapetę do hasła administratora. To był istotną częścią systemu Windows od czasu jego wprowadzenia w Windows '98, ale nadal jest głównym powodem, dla którego system Windows uruchamia się powoli.

Powodem, dla którego rejestru sprawia komputerowi powolny dlatego za każdym razem korzystać z komputera, musi przeczytać 100 z plików rejestru, aby pomóc mu przypomnieć i uruchomić wiele różnych ustawień Polecenia.
Artykuł dzięki: